Unitat d'Ecologia Global

   
  Español
Please note that we have a new website: http://globalecology.creaf.cat/
   
NOM
CORREU ELECTRÒNIC
INFORMACIÓ PERSONAL
   Professor d'Investigació CSIC
Josep Penuelas
josep.penuelas@uab.cat
   Investigador Científic CSIC
Iolanda Filella
i.filella@creaf.uab.cat
Curriculum vitae
   Científic titular
Marc Estiarte
e.estiarte@creaf.uab.cat
   Investigadora CREAF
 
Anna Àvila Catells
 
   Catedràtic UAB
 
Jaume Terradas Serra
   
   Professora associada UAB
Angela Ribas
a.ribas@creaf.uab.es
   Investigadors I3 CREAF
Joan Llusià
j.llusia@creaf.uab.cat
Jordi Sardans
j.sardans@creaf.uab.cat
   Investigador I4 CREAF
Romà Ogaya
r.ogaya@creaf.uab.cat
Mireia Bartrons mireia.bartrons@creaf.uab.cat
Albert Rivas
a.rivas@creaf.uab.cat
 
 
Oriol Grau
oriol.grau@creaf.uab.cat
 
 
Guille Peguero
guille.peguero@creaf.uab.cat
 
 
Olga Margalef
 
   Investigador associat CREAF
 
Constantí Stefanescu
canliro@teleline.es
 
 
Alistair Jump
a.s.jump@stir.ac.uk
 
Sue Owen
susa1@ceh.ac.uk
Jofre Carnicer
jofre.carnicer@creaf.uab.cat
Web personal
   Beatriu de Pinós
  Dolores Asensio loles@creaf.uab.cat  
   Postdocs
Laura Rico
l.rico@creaf.uab.cat
   Marie Curie
 
Catherine Preece
 
   Chinese Post-doc
 
Lei Liu
 
   Juan de la Cierva
  Aleixandre Verger verger@creaf.uab.cat  
   Estudiants de doctorat
Adrià Barbeta
a.barbeta@creaf.uab.cat
Ander Achotegui
a.achotegui@creaf.uab.cat
 
Albert Gargallo
albert.gargallo@gmail.com
 
Dominik Sperlich
dominik@creaf.uab.cat
Gerard Farré
g.farre@creaf.uab.cat
  Marcos Fernández m.fernandez@creaf.uab.cat  
  Daijun Liu d.liu@creaf.uab.es  
Chao Zhang c.zhang@creaf.uab.es  
Ifigenia Urbina
 
Marta Camino
 
   Assistent tècnic-administratiu
Rosa Casanovas
 
   Tècnic de suport en SIG
Carlos López Marí
 
       

 

Ex-MEMBRES DE LA UNITAT d'ECOLOGIA GLOBAL
  
 
 NOM
INFORMACIÓ PERSONAL
   Postdocs
 
Giorgio Alessio
 
 
Jorge Curiel
 
 
Patricia Prieto
 
 
Kacem Harrabe
 
 
This Ruthishauser
Web personal - this@creaf.uab.cat
 
Alfredo di Filippo
diFilippo@unitus.it
 
Mónica Mejía
m.mejia@creaf.uab.cat
 
Lina Marcela Castaño
lm.castano@creaf.uab.cat
 
Sudhir Pandey
skpbhu@gmail.com
 
Roger Seco
roger@creaf.uab.cat
 
Rebeca Izquierdo Miguel
rebeca@creaf.uab.es
 
María Díaz de Quijano
m.diaz@creaf.uab.es
 
Catherine Morfopoulos
c.morfopoulos@imperial.ac.uk
   Estudiants de Doctorat
 
Josep Salvador Blanch
 
 
Benjamin Carrillo
 
 
Martin Garbulsky
Laura Nagy
laura.nagy@uni-bayreuth.de
 
Manel Niell
mniell.cenma@iea.ad
 
Marta Coll
m.coll@creaf.uab.cat
 
Shawn Kefauver
sc.kefauver@creaf.uab.cat
 
Marta Domènech
mdomenech.cenma@iea.ad
  Shasha Tao
s.tao@creaf.uab.es
 
Pille Mand
pille.mand@ut.ee
 
Elena Mezzini
elena.mezzini@gmail.com
   Estudiants de màster
 
Jenny Hunt
 
 
Karen Thirslund
 
   Tècnic
 
Jorge Silva
 
 
© 2011 Unitat d'Ecologia Global CREAF-CEAB-CSIC - Edifici C, Campus de Bellaterra UAB, Cerdanyola del Vàlles 08193 - +34 935811312